18 października 2015

Konopie indyjskie w lesie

Policjanci ustalili, kto prowadził nielegalną uprawę konopi indyjskich w lesie, na terenie gminy Wiązownica. To 25-letni mieszkaniec tej gminy. Sprawca usłyszał już zarzuty. Z policyjnych ustaleń wynika, że z tej uprawy pochodzą ścięte rośliny, które policjanci zabezpieczyli u innego mężczyzny.

Z posiadanych przez policjantów informacji wynikało, że 25-letni mężczyzna wysiał w lesie na terenie gminy Wiązownica kilkanaście nasion konopi. W ubiegłym tygodniu policjanci zabezpieczyli u 28-letniego mieszkańca tej samej gminy nielegale rośliny. Okazało się, że pochodzą one z uprawy prowadzonej w lesie przez 25-letniego mężczyznę. 

info KPP

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

12 października 2015

Wypadek w Makowisku

Wypadek w Makowisku

zobacz materiał »
10 października 2015

6 osób w szptalu po wypadku w Wiązownicy

Wypadek w Wiązownicy

zobacz materiał »
8 października 2015

Pijany jarosławianin z 4 promilami trafił do izby wytrzeźwień

Pijany jarosławianin z 4 promilami trafił do izby wytrzeźwień

zobacz materiał »
5 października 2015

Wypadek śmiertelny w Pełkiniach

Wczoraj około godz. 20.30 w Pełkiniach na drodze krajowej doszło do wypadku śmiertelnego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący renault megane potrącił pieszego, który najprawdopodobniej wtargnął na jezdnię. Pomimo podjętej przez załogę karetki pogotowia akcji reanimacyjnej 59-letni mieszkaniec gminy Jarosław zmarł.


Pracujący na miejscu policjanci wykonali oględziny pojazdu i miejsca zdarzenia, a także dokumentację fotograficzną. Decyzją obecnego na miejscu prokuratora ciało zabezpieczono. Badanie alkomatem pokazało, że kierujący był trzeźwy. Od uczestników wypadku pobrano krew do badań. One wykażą, czy pieszy był trzeźwy.

Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Jarosławiu.

zobacz materiał »