18 grudnia 2015

Pożar w Hucie Szkła

18 grudnia po godzinie 15.30 doszło do pożaru w jednej  hal jarosławskiej huty szkła. Na miejscu pojawiły się ponad 10 wozów bojowych straży pożarnej.

Oświadczenie O-I

- 18 grudnia o godzinie 15:45 wystąpił pożar w zakładzie O-I w Jarosławiu.

- W wyniku pożaru nikt nie został ranny.

- Pożar bardzo szybko został ugaszony dzięki zaangażowaniu osób pracujących przy liniach produkcyjnych, a także skutecznej akcji straży pożarnej.

- Przyczyny pożaru są obecnie badane.

- Podczas akcji pożarniczej część produkcji została wyłączona. Obecnie tylko jedna z czternastu linii produkcyjnych   nie wróciła do normalnego funkcjonowania – prowadzone są prace naprawcze.

- O-I nie przewiduje żadnych konsekwencji dla dostaw opakowań szklanych do Klientów. Pożar nie dotknął         magazynu wyrobów gotowych.

Informacje o firmie O-I

Owens-Illinois, Inc. (NYSE: OI) to największy na świecie producent opakowań szklanych, z którego produktów korzystają największe firmy z sektora napojów i artykułów spożywczych. W 2014 r. przychody O-I wyniosły 6,8 mld USD. W wyniku nabycia działalności firmy Vitro w zakresie produkcji opakowań żywności i napojów O-I zatrudnia obecnie około 27 tys. osób w 81 zakładach w 23 krajach. Bezpieczne, ekologiczne, tradycyjne, przyczyniające się do poprawy wizerunku i wykonane z najwyższej jakości szkła opakowania wyprodukowane przez spółkę O-I, mającą siedzibę w Perrysburgu (stan Ohio) w Stanach Zjednoczonych, można znaleźć na całym świecie. Więcej informacji można znaleźć na stronie o‑i.com.

Obecnie spółka prowadzi kampanię Glass Is Life™, w ramach której na najważniejszych rynkach promuje praktyczne korzyści wynikające ze stosowania opakowań szklanych. Dowiedz się więcej o powodach dla jakich warto wybierać opakowania szklane, a także dołącz do dyskusji na stronie glassislife.com.

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

13 grudnia 2015

Kazanie Ks.Prałata Mariana Rajchla w 34 rocznicę wprowadzenia Stanu Wojennego

2015 12 13 Kazanie Prałata Mariana Rajchla w 34 rocznicę wprowadzenia Stanu Wojennego

zobacz materiał »