26 maja 2016

„Najlepsze życzenia dla mam”

„Najlepsze życzenia dla mam” – pod takim hasłem TwojaTV i Miejski Ośrodek Kultury w Jarosławiu zorganizowali wspólną akcję skierowaną do jarosławskich przedszkolaków.

Dzieci z Przedszkoli nr  1, 4, 8, 9, 10, 12, "Smyk", "Akademii Uśmiechu" oraz Niepublicznego Przedszkola im. E. Bojanowskiego w Jarosławiu w dniu 20 i 23 maja br. wzięły udział w zabawie. Maluchy opowiedziały przed kamerą za co kochają swoje mamy. Niektóre odpowiedzi mogą zaskoczyć!

Milusińscy złożyli także Mamusiom najpiękniejsze życzenia.

Pracownicy MOK  zapatrzeni w specjalne pacynki - wiewiórki "Pawełka" i "Margolcię", wspierali dzieci w ich wystąpieniach przed kamerą. Pawełek zachęcał najmłodszych jarosławian do zaprezentowania przygotowanych z okazji Dnia Mamy wierszyków, piosenek i tańców.

 

 

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

19 maja 2016

Kolorowe Juwenalia

Holi Day mimo swojej nowości już zyskał dużą popularność. W wielu polskich miastach organizuje się Festiwale Kolorów, które przyciagają tłumy. Na VI Podkarpackich Juwenaliach Jarosław 2016 również nie mogło go zabraknąć i 19 maja wszyscy uczestnicy obrzucali się kolorowym proszkiem. 

zobacz materiał »
18 maja 2016

Korowód Studencki

Barwny korowód studencki przeszedł ulicami miasta aby spotkać się na Rynku i odebrać symboliczny klucz Jarosławia z rąk włodarza. Od tego momentu przez dwa dni Jarosław należeć będzie do studentów. Bawcie się dobrze!  

zobacz materiał »
13 maja 2016

Kamishibai w Miejskiej Bibliotece Publicznej

Kamishibai to japońska sztuka opowiadania bajek z wykorzystaniem specjalnego drewnianego parawanu zwanego butai. Jedyny taki pokaz miał miejsce w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Aleksandra Fredry w Jarosławiu, a przygotowany został specjalnie dla najmłodszych użytkowników jarosławskiej biblioteki. 

zobacz materiał »
11 maja 2016

Jarosławska noc bibliotek

11 maja w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Aleksandra Fredry w Jarosławiu odbyła się Noc Bibliotek, zorganizowana w ramach ogólnopolskiej akcji Tydzień Bibliotek. Tematem wieczoru była kultura japońska.

zobacz materiał »
29 kwietnia 2016

Jeden z dziesięciu

29 kwietnia br. w Publicznym Gimnazjum nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego w Jarosławiu odbył się wielki finał konkursu czytelniczego poświęconego „Lalce” Bolesława Prusa. Zasady finału przypominały popularny teleturniej  „1 z 10”.

zobacz materiał »