7 czerwca 2016

„RePeTONI 2016”

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia niepowtarzalnego widowiska przygotowanego przez zespoły sceniczne z całego województwa w ramach I Regionalnego Przeglądu „RePeTONI 2016” pod honorowym patronatem:

Marszałka Województwa Podkarpackiego,

Podkarpackiego Kuratora Oświaty,

Starosty Powiatu Jarosławskiego,

Burmistrza Miasta Jarosławia.

Przegląd odbywać się będzie 7 czerwca (wtorek) w Miejskim Ośrodku Kultury
w Jarosławiu od godziny 9 do 15.

Przybyli goście będą mogli również skorzystać z zabaw i atrakcji przygotowanych przez studentów z PWSTE w Jarosławiu min. z malowania twarzy, paznokci, pokazu gigantycznych baniek mydlanych czy eksperymentów naukowych, w których publiczność będzie mogła brać aktywny udział. Oczywiście będzie można również obejrzeć wystawę prac konkursowych.

Gwarantujemy dobrą zabawę! Wstęp wolny

Grupy zorganizowane mogą potwierdzić swój udział pod nr tel. 608 337 729

Wszystkich chętnych BARDZO serdecznie zapraszamy!!!

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

26 maja 2016

„Najlepsze życzenia dla mam”

„Najlepsze życzenia dla mam” – pod takim hasłem TwojaTV i Miejski Ośrodek Kultury w Jarosławiu zorganizowali wspólną akcję skierowaną do jarosławskich przedszkolaków.

 

 

zobacz materiał »
19 maja 2016

Kolorowe Juwenalia

Holi Day mimo swojej nowości już zyskał dużą popularność. W wielu polskich miastach organizuje się Festiwale Kolorów, które przyciagają tłumy. Na VI Podkarpackich Juwenaliach Jarosław 2016 również nie mogło go zabraknąć i 19 maja wszyscy uczestnicy obrzucali się kolorowym proszkiem. 

zobacz materiał »
18 maja 2016

Korowód Studencki

Barwny korowód studencki przeszedł ulicami miasta aby spotkać się na Rynku i odebrać symboliczny klucz Jarosławia z rąk włodarza. Od tego momentu przez dwa dni Jarosław należeć będzie do studentów. Bawcie się dobrze!  

zobacz materiał »
13 maja 2016

Kamishibai w Miejskiej Bibliotece Publicznej

Kamishibai to japońska sztuka opowiadania bajek z wykorzystaniem specjalnego drewnianego parawanu zwanego butai. Jedyny taki pokaz miał miejsce w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Aleksandra Fredry w Jarosławiu, a przygotowany został specjalnie dla najmłodszych użytkowników jarosławskiej biblioteki. 

zobacz materiał »
11 maja 2016

Jarosławska noc bibliotek

11 maja w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Aleksandra Fredry w Jarosławiu odbyła się Noc Bibliotek, zorganizowana w ramach ogólnopolskiej akcji Tydzień Bibliotek. Tematem wieczoru była kultura japońska.

zobacz materiał »