23 stycznia 2014

Ukrył kostki haszyszu w pudełku po kosmetykach

Za posiadanie środków odurzających odpowie 21-letni mieszkaniec gminy Laszki. W ubiegłym tygodniu policjanci podjęli interwencję wobec kierowcy rovera, zaparkowanego na jednym z jarosławskich osiedli. W pojeździe przebywał jeszcze pasażer. Z policyjnych ustaleń wynikało, że pojazdem podróżowało jeszcze trzech młodych mężczyzn, ale wcześniej udali się na spotkanie.

Podczas legitymowania policjanci ustalili, że 21-letni mieszkaniec gminy Laszki, wraz z trzema kolegami i właścicielem pojazdu przyjechali do Jarosławia. Podczas sprawdzania bagażnika rovera policjanci ujawnili czarne pudełko po kosmetykach, w którym znajdowało się 18 brązowych kostek. Część z nich zapakowana była w woreczki. Patrol zabezpieczył ujawnione kostki. Policyjny tester potwierdził, że są to środki odurzające w postaci haszyszu.

By wyjaśnić okoliczności posiadania środków odurzających funkcjonariusze zatrzymali obu 21-latków i pojazd, którym podróżowali. Policjanci ustalili właściciela samochodu i dwóch pozostałych pasażerów a także ich udział w tym zdarzeniu. Zarzuty posiadania środków odurzających usłyszał 21-letni mieszkaniec gminy Laszki. Za posiadanie narkotyków grozi mu kara pozbawienia wolności do 3 lat.

ZRÓDŁO: KPP Jarosław

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

23 stycznia 2014

Nielegalnie produkowali alkohol

Blisko 700 litrów wyrobów winiarskich i spirytusowych bez znaków akcyzy, puste butelki, urządzenie do destylacji, drukarkę do produkcji etykiet wykryli funkcjonariusze podkarpackiej Służby Celnej podczas przeszukania jednej z jarosławskich posesji. Wcześniej, podczas kontroli drogowej w Tarnowie wpadł mężczyzna, w którego samochodzie małopolska Służba Celna wykryła 100 litrów wyrobów alkoholowych bez polskich znaków akcyzy.

zobacz materiał »
23 stycznia 2014

Kłusownik w Laszkach

Mieszkaniec gminy Laszki odpowie za skłusowanie zwierzyny łownej - koziołka sarny. 

zobacz materiał »
7 stycznia 2014

Nietrzeźwi kierujący na drogach powiatu

Na drogach powiatu policjanci zatrzymali czterech nietrzeźwych kierujących. Dwoje z nich uczestniczyło w kolizjach drogowych. 28-letni kierujący fordem ka wsiadł za kierownicę mając ponad 3,2 promila alkoholu w organizmie i prawomocny zakaz sądowy prowadzenia pojazdów. Jego odpowiedzialność karna będzie zaostrzona. Pozostałym sprawcom grozi kara pozbawienia albo ograniczenia wolności do 2 lat, grzywna i zakaz prowadzenia pojazdów.

zobacz materiał »
6 grudnia 2013

Odnaleziono ciało zaginionego mieszkańca Jarosławia

Wczoraj przypadkowy przechodzień zauważył na polach przy ulicy Dojazdowej ciało mężczyzny. Policjanci przeprowadzili oględziny tego miejsca. Decyzją prokuratora ciało zabezpieczono do badań. Dzisiaj rodzina potwierdziła, że odnaleziony mężczyzna to zaginiony w ubiegły piątek 75-letni mieszkaniec Jarosławia.

zobacz materiał »
28 listopada 2013

Próbna ewakuacja w budynku jarosławskiej komendy

Dziś w budynku Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu odbyła się próbna ewakuacja w ramach obowiązków określonych przez Ustawę o ochronie przeciwpożarowej. 

zobacz materiał »