17 czerwca 2018

Charytatywny Zlot i Rajd "Klasykowisko"

Cuda motoryzacji, które niegdyś były marzeniem nie jednego, zjechały się w niedzielę 17 czerwca na jarosławski rynek, aby uczestniczyć w Charytatywnym Zlocie I Rajdzie Pojazdów Zabytkowych “Klasykowisko”. W wydarzeniu uczestniczyły pojazdy z całego kraju.

Niezwykłą atrakcją podczas zlotu, zwłaszcza dla dzieci, była możliwość przyozdobienia Syrenki. Karoseria dzięki najmłodszym zyskała na niepowtarzalności. Samochód specjalnie na tę okazję został sprowadzony ze Śląska mimo, że dzień wcześniej był jescze w kompletnej rozsypce.

Jako, że był to zlot charytatywny cały dochód został przekazany na rehabilitację dzieci z niepełnosprawnością intelektualną, którymi opiekuje się Ośrodek Szkolno – Wychowawczy im. Jana Pawła II w Jarosławiu.

Dodatkowo, promowano akcję DKMS podziel się szpikiem. Uczestnicy wydarzenia, zapewniali, że jest to niezwykle potrzebna inicjatywa, która pomoże uratować komuś życie.

Wręczono również puchar dla najstarszego automobilu I najstarszego motocykla na zlocie.
Zaraz po zlocie na jarosławskim rynku wyruszył rajd do Zamku w Dubiecku.

Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu: 

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

18 czerwca 2018

Historyczny tytuł dla Kolpinga!

Tenisiści stołowi PKS-u Kolping FRAC zostali mistrzami Polski. W rozegranym w Gdańsku finałowym spotkaniu zespół z Jarosławia pokonał broniących tytułu zawodników Dartomu Bogorii Grodzisk Mazowiecki 3:1. 

zobacz materiał »
15 czerwca 2018

Piątek słoneczny w większości kraju.

Piątek słoneczny w większości kraju. Deszcz i burze możliwe na wschodzie

zobacz materiał »
15 czerwca 2018

Płynący problem

Kazimiera Leja, mieszkająca przy ulicy Zbyszka Kopcia w Jarosławiu, za każdym razem gdy pada deszcz obawia się o swój dom.

zobacz materiał »
14 czerwca 2018

Święto Pola

14 czerwca na terenie firmy HR Smolice oddział Ożańsk obył się doroczny Dzień Pola. Wydarzenie rokrocznie cieszy się szerokim zainteresowaniem rolników z polski południowo – wschodniej.

zobacz materiał »
9 czerwca 2018

Przeworsk biega

8 edycja imprezy sportowej „Przeworsk biega” odbyła się w sobotę 9 czerwca.

zobacz materiał »