6 marca 2014

Przekazanie nowych pojazdów ratowniczo-gaśniczych

W dniu 6 marca w Komendzie Powiatowej PSP w Jarosławiu odbyło się uroczyste przekazanie nowego sprzętu. W przekazaniu uczestniczyli Poseł na Sejm RP - Mieczysław Kasprzak, Poseł na Sejm RP - dr Tomasz Kulesza, Podkarpacki Komendant Wojewódzki PSP - st.bryg. Bogdan Kuliga, ks. Archiprezbiter Andrzej Surowiec, Starosta Jarosławski - Jerzy Batycki, Burmistrz Miasta Jarosławia - Andrzej Wyczawski, Wicestarosta Jarosławski - Józef Szkoła oraz kierownictwo służb mundurowych z terenu miasta Jarosławia.
Przekazano sprzęt, którego wartość wynosi w sumie ponad. 1,4 mln zł. i jest to:

  • średni samochód ratowniczo-gaśniczy na podwoziu MAN TGM, wyposażony m.in. w zestaw sprzętu hydraulicznego,
  • kontener specjalny ze sprzętem ochrony dróg oddechowych,
  • samochód specjalny do przewozu ratowników marki FORD Custom.

Zabierając głos zaproszeni goście podkreślali duże znaczenie odpowiedniego wyposażenia w sprzęt ratowniczy jednostek PSP. Podkarpacki Komendant Wojewódzki PSP - st.bryg. Bogdan Kuliga oraz Komendant Powiatowy PSP w Jarosławiu - mł.bryg. Piotr Biały, skierowali słowa podziękowania do parlamentarzystów i samorządowców za wsparcie udzielane w dążeniach do pozyskiwania coraz to nowocześniejszego sprzętu dla Komend PSP.

tx: PSP Jarosłąw

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

1 marca 2014

W hołdzie "Żołnierzom Wyklętym"

Obchody pamieci "Żołnierzom Wyklętym" 1i 3 marca 2014

zobacz materiał »
28 lutego 2014

Tygodniowy serwis informacyjny wydanie 17

Tygodniowy serwis informacyjny wydanie 17

zobacz materiał »
4 marca 2014

Konkursy z okazji kanonizacji bł. Jana Pawła II

27 kwietnia 2014 r. odbędzie się uroczystość kanonizacji bł. Jana Pawła II. Z tej okazji Burmistrz Miasta Jarosławia ogłosił kilka konkursów skierowanych do uczniów szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych - plastyczny, poetycki, literacki, recytatorski oraz multimedialny.

zobacz materiał »
3 marca 2014

Nowy punkt składania zeznań rocznych "PIT"

Urząd skarbowy w Jarosławiu uprzejmie informuje, że w Centrum Handlowym „Pruchnicka” w dniach 14-16 marca 2014 roku zostanie uruchomiony punkt składania zeznań rocznych za 2013 rok drogą elektroniczną.

zobacz materiał »
27 lutego 2014

Podpalony kontener na odpady

W dniu 27.02.2014r. doszło do podpalenia zawartości kontenera na odpady komunalne, znajdującego się na ul. Wąskiej w Jarosławiu.
Ok. godz. 18.37 na miejsce przybyła Straż Pożarna, która ugasiła ogień.

zobacz materiał »