22 lipca 2019

Bliżej ludzi

Od długiego czasu wiadomo już, że interesuje nas szybki, łatwy przekaz informacji, najlepiej dostępny w jednym miejscu. Taką możliwość dają nam portale społecznościowe, dzięki którym jesteśmy na bieżąco z interesującymi nas nowinkami dowolnej dziedziny, mamy łatwiejszy kontakt ze znajomymi czy wyszukujemy informacji z naszego najbliższego otoczenia.

Nic więc dziwnego, że idąc z postępem wiele firm oraz urzędów decyduje się na założenie oficjalnego profilu społecznościowego.
Nie inaczej postąpił powiat przeworski, który 7 lipca uruchomił oficjalny profil powiatu przeworskiego na portalu Facebook.

Założeniem profilu jest lepszy kontakt z mieszkańcami (ale i nie tylko) powiatu. Informowanie o najnowszych wydarzeniach czy przekazywanie powiadomień.

Warto, zatem odwiedzać oficjalne profile urzędów, w tym również powiatu przeworskiego, aby wiedzieć „co w trawie piszczy”.

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

22 lipca 2019

100 lat Polskiej Policji

Sto lat temu Sejm Ustawodawczy powołał do istnienia Polską Policję. Utworzona formacja była jednym z symboli naszej wolnej i niepodległej ojczyzny. 

zobacz materiał »
16 lipca 2019

Najważniejszy jest patriotyzm gospodarczy

16 lipca br. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przeworsku odbyło się seminarium pn. „Zielony Powiat Przeworski”.

zobacz materiał »
17 lipca 2019

Oficjalne otwarcie łącznika

17 lipca oficjalnie przecięto wstęgę otwierającą nowy łącznik autostradowy w Przeworsku.

zobacz materiał »
14 lipca 2019

Święto Maliny

Rączyna świętowała dzień owoców miękkich! Pierwsze "Święto Maliny" miało miejsce 14 lipca.

zobacz materiał »
12 lipca 2019

Wieczór Miłosierdzia

Co miesiąc w Ośrodku Rekolekcyjnym Caritas Archidiecezji Przemyskiej w Zboiskach koło Sanoka odbywają się Wieczory Miłosierdzia Bożego.

zobacz materiał »