29 października 2019

„Zachowaj Trzeźwy Umysł” - Medal dla Jarosławia

Fundacja Trzeźwy Umysł oraz Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych doceniły aktywność profilaktyczno-edukacyjną Jarosławia w zakresie przeciwdziałania alkoholizmowi i zwalczania narkomanii. Miasto zostało odznaczone medalem „Zachowaj Trzeźwy Umysł”, zaś Małgorzata Bórzyńska – pracownik Urzędu Miasta Jarosławia została zaproszona do prestiżowego grona Kapituły, jako jedna z najbardziej aktywnych pełnomocników i koordynatorów ds. profilaktyki ze wszystkich województw.

Kampanie profilaktyczno-edukacyjne z zakresu przeciwdziałania alkoholizmowi i zwalczania narkomanii zostały dostrzeżone przez Fundację Trzeźwy Umysł oraz Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych. Miasto Jarosław zostało uhonorowane medalem „Zachowaj Trzeźwy Umysł" za wyjątkową aktywność i podejmowanie godnych naśladowania działań w dziedzinie profilaktyki alkoholowej i narkotykowej. Doceniony został również profesjonalizm i skuteczność pracownika Wydziału Spraw Społecznych i Obronnych Urzędu Miasta Jarosławia. Małgorzacie Bórzyńskiej został przyznany tytuł członka Kapituły „Trzeźwy Umysł". To prestiżowe wyróżnienie, które otrzymują najbardziej aktywni pełnomocnicy i koordynatorzy ds. profilaktyki ze wszystkich województw. Małgorzata Bórzyńska w 16-osobowym gronie kapituły, jest jedynym przedstawicielem Podkarpacia.

Wyróżnienia zostały wręczone podczas uroczystości zorganizowanej na początku października w Centrum Olimpijskim w Warszawie. Podczas wydarzenie burmistrza Waldemara Palucha reprezentował Lesław Strohbach - dyrektor Wydziału Spraw Społecznych i Obronnych. Ceremonia była połączona z dorocznym finałem kampanii „Trzeźwy Umysł", podczas której młodzież z całej Polski - zwycięzcy konkursów odebrali nagrody.

Galeria zdjęć z uroczystości

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

8 października 2019

Zespół Szkół w Kańczudze skończył 75 lat.

W minioną sobotę odbyły się obchody 75 jubileuszu istnienia Zespołu Szkół w Kańczudze. Na uroczystość przybyli przedstawiciele władz samorządowych oraz kuratorium oświaty. Nie zabrakło też absolwentów szkoły.

zobacz materiał »
25 września 2019

Jubileusze długoletniego pożycia małżeńskiego

Dnia 25.09.2019 roku odbyła się uroczystość w celu uczczenia długoletniego pożycia małżeńskiego 23 par. Miała ona miejsce w Jarosławskim urzędzie miasta.

zobacz materiał »
9 listopada 2018

Przedszkolaki sławią Niepodległą!

Przedszkolaki wiedzą, że Polska jest najważniejsza :) Mali patrioci z Miejskiego Przedszkola nr 8 Montessori w Jarosławiu razem zaśpiewali hymn narodowy

zobacz materiał »
4 listopada 2018

Bogu na chwałę, ludziom na pożytek

4 listopada w Łukawcu uroczyście poświęcono oraz przekazano jednostce OSP figurę św. Floriana oraz nowy sprzęt ratowniczy.

zobacz materiał »
3 maja 2017

Rocznica Konstytucji 3-go Maja

3-go Maja pod pomnikiem konstytucji 3-go Maja w Jarosławiu odbyły się uroczystości upamiętniające rocznicę uchwalenia ustawy zasadniczej.

zobacz materiał »