9 marca 2014

Olgierd Łukaszewicz dla Kobiet

Olgierd Łukaszewicz, w nawiązaniu do święta wszystkich Pań, mówił o "Kobiecie w teatrze i filmie", a rozmowę z aktorem prowadził Wacław Prosiecki. Dodatkowym prezentem dla uczestniczek spotkania była projekcja filmu - niespodzianki oraz darmowy seans -  premiery w Kinie IKAR - "Kamieni na Szaniec". Zaproszony gość gra w nim postać dra Trojanowskiego. Pamiątkowe zdjęcia zamknęły niedzielną wizytę aktora w naszym mieście. W spotkaniu uczestniczyły m.in. radne Rady Miasta Jarosławia oraz naczelnik Wydziału Kultury, Turystyki i Promocji Miasta Joanna Mordarska.
Małgorzata Młynarska
Biuro Informacji i Komunikacji Społecznej

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

10 marca 2014

Rozpoczęły się XIX Spotkania Dzieci i Młodzieży

Rozpoczęły się XIX Spotkania Dzieci i Młodzieży

zobacz materiał »
6 marca 2014

Teatralny Dzień Kobiet

Wieczór z Martyną i Katarzyną czyli teatralny Dzień Kobiet

zobacz materiał »
1 marca 2014

Sacrum w literaturze i sztuce

W tym roku po raz piętnasty Gimnazjum Sióstr Niepokalanek organizowało wojewódzki konkurs dla gimnazjalistów „Sacrum w literaturze i sztuce”.

zobacz materiał »
26 lutego 2014

Kobiety w życiu Chopina

Tekla Justyna Krzyżanowska, Ludwika Marianna Chopin-Jędrzejewiczowa, Justyna Izabela Chopin-Barcińska oraz Emilia Chopin to kobiety niezwykle ważne i bliskie sercu najznamienitszego polskiego kompozytora - choćby ze względu na więzy pokrewieństwa, które ich łączyły. Ciekawość jednak budzi wątek relacji Chopina z niespokrewnionymi z nim kobietami…ukochanymi, przyjaciółkami, znajomymi.

zobacz materiał »
28 lutego 2014

Wystąpienie dla słuchaczy Akademii Trzeciego Wieku

25 lutego burmistrz Andrzej Wyczawski uczestniczył w spotkaniu studentów-seniorów Akademii Trzeciego Wieku, zorganizowanym w CKiP. Gospodarz miasta przedstawił prezentację multimedialną, w której podsumował miniony rok, mówił również o planach na rok 2014.

 

zobacz materiał »