9 listopada 2020

Świetny start tenisistów stołowych z Jarosławia w I GP Podkarpacia kadetów i kadetek

Szymon Flaumenhaft, który w sobotnim turnieju był jednym z najmłodszych uczestników, w całych zawodach przegrał zaledwie dwa sety! Z dobrej strony w Nowej Sarzynie zaprezentowali się także pozostali przedstawiciele jarosławskiego klubu. Natalia Maciałek wśród kadetek przegrała tylko jeden pojedynek - w finale z Kingą Hawro.

W 1. Grand Prix Podkarpacia do lat 15 zaprezentowali się także Alan Zieliński i Łukasz Hajduk. Pierwszy został sklasyfikowany na siódmej pozycji, a drugi rywalizację ukończył na czternastej pozycji.

Od niedzieli w Jarosławiu trwa obóz reprezentacji Polski juniorów i juniorek. W zajęciach, które już po raz drugi organizowane są na obiektach MOSiR Jarosław, udział bierze trzynastu zawodników, w tym reprezentanci Kolpingu Jarosław: Anna Brzyska, Karolina Hołda, Martyna Hajduk, Dawid Jadam i Szymon Brud oraz trenująca na co dzień w jarosławskim ośrodku i mieszkająca w Jarosławiu Kinga Hawro.

- Cieszę się, że Jarosław stał się ośrodkiem, w którym mogą się rozwijać tenisiści stołowi nie tylko z naszego regionu, ale także i z całego kraju. Trwające na obiektach MOSiR zgrupowanie z pewnością pozytywnie wpłynie na rozwój zawodników - mówi Kamil Dziukiewicz, menadżer występującego w LOTTO Superlidze zespołu Sokołów S.A. Jarosław oraz jednocześnie wiceprezes Polskiego Związku Tenisa Stołowego.

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

2 listopada 2020

Medalowe sukcesy jarosławian – podsumowanie sezonu 2019/2020

Ostatni rok był bardzo udany dla klubu z Jarosławia, który wywalczył tytuł Drużynowego Mistrza Polski. Indywidualnie zawodnicy zespołu z Podkarpacia stawali na podium krajowego czempionatu wśród żaków, młodzików i kadetek.

zobacz materiał »
26 października 2020

Wygrali dwa mecze i zapewnili sobie udział w play off LOTTO Superligi

Weekend przedstawiciele ekipy Sokołów S.A. rozpoczęli od zwycięstwa w Lęborku z tamtejszą Poltarex Pogonią 3:0. Po jednym punkcie dla zespołu z Podkarpacia wywalczyli Patryk Zatówka, Kou Lei i Sathiyan Gnanasekaran. Dwaj ostatni swoich przeciwników ograli bez straty seta, a Polak po tie breaku rozprawił się z Bogusławem Koszykiem.

zobacz materiał »
19 października 2020

LOTTO Superliga: Pewne zwycięstwa jarosławskich tenisistów stołowych

Na początek wyjazdowego maratonu jarosławianie pokonali gdański AZS 3:1. Po raz kolejny liderem mistrzów kraju był Kou Lei.

zobacz materiał »
12 października 2020

LOTTO Superliga: Wyjazdowy maraton drużyny Sokołów S.A. Jarosław

Ligowy maraton drużyna Sokołów S.A. Jarosław rozpocznie od starcia z AZS AWFiS Baltą Gdańsk już w najbliższy piątek. Dwa dni później Sokołów S.A. uda się do Grudziądza, aby zmierzyć się z tamtejszą Olimpią-Unią. Wyjazdowy maraton zespół Kamila Dziukiewicza zakończy 23. października meczem z Poltarex Pogonią Lębork.

zobacz materiał »
12 października 2020

Szymon Flaumenhaft z tytułem mistrza Polski żaków!

Turniej na Mazowszu był niezwykle udany dla Flaumenhafta. Młody gracz klubu z powiatu jarosławskiego wspólnie z Samuelem Michną (UKS Lis Sierakowice) wygrali turniej gry podwójnej, pokonując w pojedynku finałowym Fabiana Sprzączaka i Aleksa Pakułe 3:1 (4:11, 11:6, 12:10, 11:7). Podczas całych zawodów Flaumenhaft-Michna przegrała zaledwie dwa sety.

zobacz materiał »