16 listopada 2020

Turniejowe granie w Ustrzykach Dolnych i Gdańsku

Szesnastu zawodników rywalizowało w weekend w turnieju LOTTO TOP 16 w Centrum Szkolenia Polskiego Związku Tenisa Stołowego im. Andrzeja Grubby w Gdańsku. W tym gronie znalazł się także przedstawiciel zespołu Sokołów S.A. Jarosław - Patryk Zatówka. Podopieczny Kamila Dziukiewicza nad polskim morzem dotarł do ćwierćfinału.

Niestety, w stanięciu na podium Zatówce przeszkodziły problemy zdrowotne, które sprawiły, że jarosławski tenisista stołowy musiał skreczować w pojedynku 1/4 finału. We wcześniejszych spotkaniach gracz klubu z Podkarpacia pokonał Miłosza Redzimskiego 3:2, Tomasza Tomaszuka 3:2 oraz uległ Konradowi Kulpie 2:3.

W Ustrzykach Dolnych w sobotę startowali młodzi adepci Kolpinga Jarosław. Znakomicie w turnieju otwierającym cykl Grand Prix Podkarpacia młodziczek zaprezentowała się uczennica Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu Natalia Maciałek, która stanęła na najwyższym stopniu podium. Wśród młodzików dobre występy zanotowali Alan Zieliński i Łukasz Hajduk. Pierwszy został sklasyfikowany na szóstym, a drugi na siódmym miejscu.

W niedzielę w Ustrzykach Dolnych rywalizowali juniorzy i juniorki. W gronie dziewcząt zawody zostały zdominowane przez tenisistki stołowe z Jarosławia. Wygrała Anna Brzyska, przed Jagodą Chwojko (obydwie Kolping Jarosław) i trenującą i mieszkającą w Jarosławiu - Kingą Hawro. Wśród juniorów piątą pozycję zajął Dawid Jadam, a szóstą Szymon Brud.

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

9 listopada 2020

Świetny start tenisistów stołowych z Jarosławia w I GP Podkarpacia kadetów i kadetek

Szymon Flaumenhaft, który w sobotnim turnieju był jednym z najmłodszych uczestników, w całych zawodach przegrał zaledwie dwa sety! Z dobrej strony w Nowej Sarzynie zaprezentowali się także pozostali przedstawiciele jarosławskiego klubu. Natalia Maciałek wśród kadetek przegrała tylko jeden pojedynek - w finale z Kingą Hawro.

zobacz materiał »
2 listopada 2020

Medalowe sukcesy jarosławian – podsumowanie sezonu 2019/2020

Ostatni rok był bardzo udany dla klubu z Jarosławia, który wywalczył tytuł Drużynowego Mistrza Polski. Indywidualnie zawodnicy zespołu z Podkarpacia stawali na podium krajowego czempionatu wśród żaków, młodzików i kadetek.

zobacz materiał »
26 października 2020

Wygrali dwa mecze i zapewnili sobie udział w play off LOTTO Superligi

Weekend przedstawiciele ekipy Sokołów S.A. rozpoczęli od zwycięstwa w Lęborku z tamtejszą Poltarex Pogonią 3:0. Po jednym punkcie dla zespołu z Podkarpacia wywalczyli Patryk Zatówka, Kou Lei i Sathiyan Gnanasekaran. Dwaj ostatni swoich przeciwników ograli bez straty seta, a Polak po tie breaku rozprawił się z Bogusławem Koszykiem.

zobacz materiał »
19 października 2020

LOTTO Superliga: Pewne zwycięstwa jarosławskich tenisistów stołowych

Na początek wyjazdowego maratonu jarosławianie pokonali gdański AZS 3:1. Po raz kolejny liderem mistrzów kraju był Kou Lei.

zobacz materiał »
12 października 2020

LOTTO Superliga: Wyjazdowy maraton drużyny Sokołów S.A. Jarosław

Ligowy maraton drużyna Sokołów S.A. Jarosław rozpocznie od starcia z AZS AWFiS Baltą Gdańsk już w najbliższy piątek. Dwa dni później Sokołów S.A. uda się do Grudziądza, aby zmierzyć się z tamtejszą Olimpią-Unią. Wyjazdowy maraton zespół Kamila Dziukiewicza zakończy 23. października meczem z Poltarex Pogonią Lębork.

zobacz materiał »