11 kwietnia 2014

Wielki sukces!!! Pierwsze miejsce w finale wojewódzkim w aerobiku.

W piątek 11 kwietnia w Krośnie odbył się finał wojewódzki licealiady w aerobiku. Brało w nim udział dziesięć zespołów, które zakwalifikowały się z dwóch półfinałów: łańcuckiego, z którego awansowało cztery zespoły, w tym nasz z I miejsca (21.03.2014r.) oraz krośnieńskiego, z którego awans uzyskało sześć drużyn (28.03 2014r.).

Nasze dziewczęta jako jedyne zaprezentowały układ na stepach, ciekawy i trudny pod względem technicznym (dużo wyskoków, elementów siłowych, równoważnych, gibkościowych itp.). Wykonując go równo i czysto uzyskały najwięcej punktów, pokonały dziewięć bardzo dobrych zespołów i zdobyły mistrzostwo województwa.

Wielkie gratulacje!!!

Skład zespołu: Dorota Janiec - kapitan (3j), Justyna Stepańczak (3m)Kinga Panek (2j), Oliwia Bajdak (2j),Adrianna Pawlak (2j)Adrianna Bury (2j)Aleksandra Bazylewicz (1b)Monika Buk (1b). Opiekunem zespołu jest:Pani Anna Kiczek.

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

18 kwietnia 2014

Życzenia Świąteczne od dzieci

z Przedszkola im.Bł.E.Bojanowskiego

zobacz materiał »
8 kwietnia 2014

Przyszedł Do Nas od Boga - uroczystość w SzP Nr 9

Organizowane w szkole spotkania artystyczne przebiegały już w klimacie piosenki wędrownej i szantowej. W tym roku organizatorzy chcieliby, aby oprócz piosenki religijnej zabrzmiał folklor góralski, który był bliski Papieżowi Janowi Pawłowi II.

zobacz materiał »
8 kwietnia 2014

Pierwszy Wiosenny Plener uczniów ZSP

Pierwszy Wiosenny Plener uczniów ZSP

zobacz materiał »
3 kwietnia 2014

Światowy dzień Autyzmu w SP nr 11

W Szkole Podstawowej nr 11 im. Adama Mickiewicza w Jarosławiu odbyła się się globalna akcja „Zaświeć się na niebiesko“. 

zobacz materiał »
2 kwietnia 2014

Powiatowy Konkurs "Śladem Wielkich Polaków"

 „Człowiek jest wielki nie przez to co posiada,  lecz przez to kim jest”/Jan Paweł II/

2 kwietnia Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących organizował I edycję Powiatowego Konkursu  „Śladem Wielkich Polaków”- Jan Paweł II

zobacz materiał »