13 września 2019

5 edycja akcji ''PITSTOP''

Posumowaliśmy akcję PITSTOP w Szówsku ???????? !
Jak myślisz, czy w tym roku udało się wychwycić wadliwe pojazdy poruszające się po drogach?

zobacz materiał »
7 września 2019

Motolegends. Klasyki na nowo.

Między 7 a 8 września w Centrum Expo Silesia w Sosnowcu odbyła się impreza pod nazwą MotoLegends. Była to prawdziwa gratka dla fanów zabytkowej motoryzacji.

Również nasz zespół operatorów wziął udział w tym zrealizowanym z wielkim rozmachem evencie. Zapnijcie pasy i zobaczcie zajawkę tego, co działo się w miniony weekend.

zobacz materiał »
22 lutego 2019

Ubezpieczyciele sztucznie windują ceny. Jak nie dać się wykorzystać

Powszechną praktyką wśród ubezpieczycieli samochodów jest podwyższenie ceny za OC przy przedłużaniu umowy.

zobacz materiał »
17 stycznia 2019

Zadbaj o auto nie tylko przed sezonem

Niektórzy zapominają, że o swój samochód powinno się dbać nie tylko przed, ale i w trakcie sezonu. Eksperci InterAuto podpowiedzą na co powinniśmy zwrócić uwagę w zimie

zobacz materiał »
14 grudnia 2018

Zmiany przepisów dotyczących odholowanych samochodów

Nie zapłaciłeś za odholowanie samochodu, to go nie odzyskasz - tak jest teraz. Już za kilka miesięcy to się zmieni. Nowe przepisy wejdą w życie za 9 miesięcy.

zobacz materiał »
19 listopada 2018

Mróz, śnieg i gołoledź postrachem kierowców.

Okres jesienno-zimowy jak zawsze jest najbardziej wymagającym zarówno dla samochodów, jak i ich kierowców. 

zobacz materiał »
30 lipca 2018

Wakacyjny Zlot Auto Klubu Podkarpacie

Jarosławskie Bulwary nad Sanem w niedzielę 29 lipca były miejscem gdzie odbył się zlot motoryzacyjny z cyklu Wakacyjny Zlot Auto Klubu Podkarpacie. Pierwsze wydarzenie z zapowiadanej przez organizatorów serii, zgromadziło wielu pasjonatów motoryzacji.

zobacz materiał »
23 czerwca 2018

I Podkarpacki Zlot Motocyklowy w Pruchniku

I Podkarpacki Zlot Motocyklowy im. gen. Marka Papały odbył się w Pruchniku w sobotę 23 czerwca. 

zobacz materiał »
23 listopada 2017

Do więzienia za cofnięcie licznika.

Cofnąłeś licznik? Pójdziesz do więzienia. Ministerstwo Sprawiedliwości chce zrobić porządek z plagą tak zwanych korekt przebiegu samochodu.

zobacz materiał »
5 listopada 2017

Klasyczne Zakończenie Sezonu

Klasyczne zakończenie sezonu odbyło się w niedzielę 5 listopada na jarosławskich bulwarach nad Sanem.

zobacz materiał »

Tagi

jarosławska tv MotoLegends jarosławskie bulwary Jarosławski Zlot Motocyklowy w Sobiecinie medium w Jarosławiu portal informacyjny podkarpacie kierowcy twoje info www.twojatv.info Auto Klub Podkarpacie odholowanie auta jarosławski portal telewizyjny zlot motocyklowy w pruchniku transmisje na żywo zima Motor Bike Wakacyjny Zlot Auto Klubu Podkarpacie Zakończenie sezonu motoryzacyjnego informacje z miasta nowelizacja I Zlot Motocyklowy im. gen. Marka Papały przepisy drogowe klasyczne zakończenie sezonu cofanie licznika licznik Jarosław transmisje LIVE VAG MEET RADAWA 2014 TVN pasja na żywo motoryzacja internetowa telewizja Jarosław i okolice warunki drogowe Zlot Zabytkowych Samochodów zamiany przepisów Zmiana przepisów profi auto miasto Jarosław drynda przegląd klasyki auto Expo Silesia telewizja Jarosław serwis szkolny Jarosław aktualności samochody zabytkowe samochody nasza TV zabytkowe auta bulwary nad sanem przegląd samochodu TV Jarosław przepisy zmiany Motorbike Jarosław - Świąteczna Akcja Turniej Motoryzacyjny w CKP portal internetowy pogoda w Jarosławiu daj znać Zlot Motoryzacyjny mechanicy Wakacyjny Zlot Motoryzacyjny auta aktualności z miasta Jarosław media Jarosław prawo drogowe Lokalna Telewizja Drynda 2016 siatkówka Pruchnik twojaTV ubezpieczenia telewizja internetowa Sosnowiec samochód Jarosław info twoja tv ubezpieczenia OC jarosławskie klasyki nocą tenis stołowy Marek Papała InterAuto serwis informacyjny portal Jarosławski TV umiłowanie do pojazdów zabytkowych Rajd Globtrotter