13 września 2019

5 edycja akcji ''PITSTOP''

Posumowaliśmy akcję PITSTOP w Szówsku ???????? !
Jak myślisz, czy w tym roku udało się wychwycić wadliwe pojazdy poruszające się po drogach?

zobacz materiał »
7 września 2019

Motolegends. Klasyki na nowo.

Między 7 a 8 września w Centrum Expo Silesia w Sosnowcu odbyła się impreza pod nazwą MotoLegends. Była to prawdziwa gratka dla fanów zabytkowej motoryzacji.

Również nasz zespół operatorów wziął udział w tym zrealizowanym z wielkim rozmachem evencie. Zapnijcie pasy i zobaczcie zajawkę tego, co działo się w miniony weekend.

zobacz materiał »
22 lutego 2019

Ubezpieczyciele sztucznie windują ceny. Jak nie dać się wykorzystać

Powszechną praktyką wśród ubezpieczycieli samochodów jest podwyższenie ceny za OC przy przedłużaniu umowy.

zobacz materiał »
17 stycznia 2019

Zadbaj o auto nie tylko przed sezonem

Niektórzy zapominają, że o swój samochód powinno się dbać nie tylko przed, ale i w trakcie sezonu. Eksperci InterAuto podpowiedzą na co powinniśmy zwrócić uwagę w zimie

zobacz materiał »
14 grudnia 2018

Zmiany przepisów dotyczących odholowanych samochodów

Nie zapłaciłeś za odholowanie samochodu, to go nie odzyskasz - tak jest teraz. Już za kilka miesięcy to się zmieni. Nowe przepisy wejdą w życie za 9 miesięcy.

zobacz materiał »
19 listopada 2018

Mróz, śnieg i gołoledź postrachem kierowców.

Okres jesienno-zimowy jak zawsze jest najbardziej wymagającym zarówno dla samochodów, jak i ich kierowców. 

zobacz materiał »
30 lipca 2018

Wakacyjny Zlot Auto Klubu Podkarpacie

Jarosławskie Bulwary nad Sanem w niedzielę 29 lipca były miejscem gdzie odbył się zlot motoryzacyjny z cyklu Wakacyjny Zlot Auto Klubu Podkarpacie. Pierwsze wydarzenie z zapowiadanej przez organizatorów serii, zgromadziło wielu pasjonatów motoryzacji.

zobacz materiał »
23 czerwca 2018

I Podkarpacki Zlot Motocyklowy w Pruchniku

I Podkarpacki Zlot Motocyklowy im. gen. Marka Papały odbył się w Pruchniku w sobotę 23 czerwca. 

zobacz materiał »
23 listopada 2017

Do więzienia za cofnięcie licznika.

Cofnąłeś licznik? Pójdziesz do więzienia. Ministerstwo Sprawiedliwości chce zrobić porządek z plagą tak zwanych korekt przebiegu samochodu.

zobacz materiał »
5 listopada 2017

Klasyczne Zakończenie Sezonu

Klasyczne zakończenie sezonu odbyło się w niedzielę 5 listopada na jarosławskich bulwarach nad Sanem.

zobacz materiał »

Tagi

podkarpacie auto zima przepisy drogowe Jarosław aktualności zmiany Expo Silesia przegląd samochodu umiłowanie do pojazdów zabytkowych drynda TVN Jarosław info portal internetowy bulwary nad sanem Sosnowiec przegląd jarosławskie bulwary aktualności z miasta Jarosław siatkówka transmisje na żywo auta tenis stołowy profi auto nowelizacja daj znać informacje z miasta Jarosław Wakacyjny Zlot Auto Klubu Podkarpacie ubezpieczenia twoje info Auto Klub Podkarpacie twojaTV transmisje LIVE serwis szkolny licznik Zakończenie sezonu motoryzacyjnego odholowanie auta Motor Bike Motorbike Jarosław - Świąteczna Akcja zamiany przepisów zabytkowe auta Rajd Globtrotter klasyczne zakończenie sezonu www.twojatv.info media Jarosław Wakacyjny Zlot Motoryzacyjny pogoda w Jarosławiu twoja tv VAG MEET RADAWA 2014 ubezpieczenia OC nasza TV I Zlot Motocyklowy im. gen. Marka Papały samochody kierowcy jarosławska tv jarosławski portal telewizyjny serwis informacyjny przepisy InterAuto TV Jarosław motoryzacja Lokalna Telewizja zlot motocyklowy w pruchniku klasyki telewizja Jarosław pasja medium w Jarosławiu Zlot Zabytkowych Samochodów samochód internetowa telewizja Jarosław i okolice Drynda 2016 prawo drogowe mechanicy miasto Jarosław Zlot Motoryzacyjny portal informacyjny telewizja internetowa Marek Papała portal Jarosławski warunki drogowe samochody zabytkowe Turniej Motoryzacyjny w CKP na żywo cofanie licznika TV Pruchnik Jarosławski Zlot Motocyklowy w Sobiecinie Zmiana przepisów jarosławskie klasyki nocą MotoLegends